Hakkında

Hakkında

Geniş ürün yelpazesi ile Türk gıda sektöründe öncü olan Melih Grubu,  Özcan Koyuncu tarafından 1995 yılında bir aile şirketi olarak kurulmuştur.

Yaygın dağıtım ağı sayesinde İstanbul Avrupa yakasının tamamında faaliyet gösteren grup, (İnşaat, Toptancı Hali, Kuru Gıda, Tekel Dağıtım, yaş meyve ve sebze), İstanbul genelinde 8.000`in üzerinde markete ulaşmakta ve marketlerde satılan bütün gıda ürünlerini bünyesinde bulundurmaktadır. İstanbul’daki kendi mağazasında üstün kalite standartlarıyla depolandığı ve Kuru gıda,  süt ürünleri, bakliyat, turşu, kuru meyve, taze meyve ve sebze, baharat, unlu mamuller, konserve gibi gıdaların yanı sıra; makarna, çay, pirinç de dâhil 10.000’den fazla ürünün dağıtımı ve pazarlamasını yapmaktadır.

Müşteri odaklı büyüme felsefesiyle, piyasa şartları ve müşteri talepleri doğrultusunda ürün yelpazesini sürekli olarak genişleten grup, Melih Gıda, Gıda markalarının çeşitlerini stoklarında bulundurmaktadır.

Kaliteye verdiği önem, yüksek hizmet standartları ve sürekli gelişim felsefesi ile tüketicilerin gözünde marka değerini koruyan Melih Grubu; işe profesyonel yaklaşımı, titiz çalışan uzman personeli, toplam 10.000 m2 alandaki modern tesisleri, sahip olduğu ekipmanları, teknolojik altyapısı, hızlı dağıtım ağı ve güçlü lojistik kanalları sayesinde hizmet verdiği müşteri sayısını her geçen gün arttırmaktadır.

Kurulduğu ilk günden bugüne kadar yeniliklere açık ve güvenilir olması sebebiyle takdir gören, uzun vadeli düşünen,  insanları birbirine yaklaştırmayı kendine görev edinen Melih Gıda, Türkiye çapında hizmet vermeye devam etmektedir.

Bu gönderiyi paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir